REKLAMA
Szymonowicz i Kaczyńska jadą na Mistrzostwa Europy 
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ewelina Kaczyńska i Szymon Szymonowicz to nasi reprezentanci na Mistrzostwa Europy Juniorów w zapasach. Trzymamy kciuki!

REKLAMA

Polski Związek Zapaśniczy zatwierdził skład na  Mistrzostwa Europy Juniorów w zapasach, które od 31 maja do 10 czerwca rozegrane zostaną w Hiszpanii. Barw Polski w kategorii do 82 kg bronić będzie Szymon Szymonowicz.


REKLAMA

Podopieczny trenerów Andrzeja Głąba i Dariusza Jabłońskiego zrealizował perspektywiczny plan przygotowań do Mistrzostw Europy biorąc udział w  zgrupowaniach kadry narodowej i licznych turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Prezentując wysoką formę wypełnił kryteria kwalifikacji do jednej z najważniejszych  rangą imprezy w tegorocznym sezonie dla grupy juniorów. Szymonowicz zapasy uprawia od 8 lat. Pierwsze kroki na macie stawiał pod okiem Bolesława Jurewicza. Jest uczniem III klasy Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie.

Nasz kraj podczas Mistrzostw Europy reprezentować będzie również klasowa koleżanka Szymona z ZST w Chełmie –  Ewelina Kaczyńska. Dla Eweliny to drugi start w zawodach najwyższej rangi (Mistrzostwa Europy i Świata).

Obojgu reprezentantom Polski życzymy udanych startów!

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
312
Będzie więcej połączeń kolejowych
646
Dreszera i Ceramiczna do remontu
822
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 471
Spółki miejskie. Czas działań
1 574
REKLAMA