REKLAMA
Szymonowicz i Kaczyńska jadą na Mistrzostwa Europy 
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ewelina Kaczyńska i Szymon Szymonowicz to nasi reprezentanci na Mistrzostwa Europy Juniorów w zapasach. Trzymamy kciuki!

Reklama

Polski Związek Zapaśniczy zatwierdził skład na  Mistrzostwa Europy Juniorów w zapasach, które od 31 maja do 10 czerwca rozegrane zostaną w Hiszpanii. Barw Polski w kategorii do 82 kg bronić będzie Szymon Szymonowicz.

Podopieczny trenerów Andrzeja Głąba i Dariusza Jabłońskiego zrealizował perspektywiczny plan przygotowań do Mistrzostw Europy biorąc udział w  zgrupowaniach kadry narodowej i licznych turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Prezentując wysoką formę wypełnił kryteria kwalifikacji do jednej z najważniejszych  rangą imprezy w tegorocznym sezonie dla grupy juniorów. Szymonowicz zapasy uprawia od 8 lat. Pierwsze kroki na macie stawiał pod okiem Bolesława Jurewicza. Jest uczniem III klasy Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie.

Nasz kraj podczas Mistrzostw Europy reprezentować będzie również klasowa koleżanka Szymona z ZST w Chełmie –  Ewelina Kaczyńska. Dla Eweliny to drugi start w zawodach najwyższej rangi (Mistrzostwa Europy i Świata).

Obojgu reprezentantom Polski życzymy udanych startów!

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
1 031
Ranking szkół. Duży skok I LO
1 136
Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
907
Stawki za wywóz śmieci uchwalone
891
Agencja Rozwoju Przemysłu inwestuje w Chełmie
1 208
REKLAMA