REKLAMA
Tajemnicza śmierć 36-latka
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 36-letniego mężczyzny, którego ciało znalezione zostało przy jednej z posesji w gm. Rejowiec Fabryczny. W związku z tym zdarzeniem zatrzymane zostały trzy osoby.

W niedzielę rano dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o znalezieniu zwłok 36-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło na podwórku przy budynkach gospodarczych jednej z posesji w gminie Rejowiec Fabryczny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.


REKLAMA

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu wykonania sekcji zwłok. Policjanci ustalili, że zmarły mężczyzna nie zamieszkiwał na tej posesji. W związku z tym zdarzeniem zatrzymana została mieszkająca tam 26-letnia kobieta i 28-letni mężczyzna oraz 32-letni mieszkaniec Chełma.

Kobieta i młodszy z mężczyzn usłyszeli zarzuty nieudzielenia pomocy osobie znajdującej się w położeniu zagrażającym życiu lub zdrowiu. Starszy z kolei usłyszał zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Dzisiaj wszyscy troje zostaną doprowadzeni do prokuratur

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest nowy skarbnik miasta
4 212
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 137
Pierwsza sesja pełna niespodzianek
2 152
Mamy nowe władze miasta
2 411
Chcą projektować S 12
1 067
REKLAMA