REKLAMA
Tajemnicza śmierć 36-latka
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 36-letniego mężczyzny, którego ciało znalezione zostało przy jednej z posesji w gm. Rejowiec Fabryczny. W związku z tym zdarzeniem zatrzymane zostały trzy osoby.

REKLAMA

W niedzielę rano dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o znalezieniu zwłok 36-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło na podwórku przy budynkach gospodarczych jednej z posesji w gminie Rejowiec Fabryczny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.


REKLAMA

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu wykonania sekcji zwłok. Policjanci ustalili, że zmarły mężczyzna nie zamieszkiwał na tej posesji. W związku z tym zdarzeniem zatrzymana została mieszkająca tam 26-letnia kobieta i 28-letni mężczyzna oraz 32-letni mieszkaniec Chełma.

Kobieta i młodszy z mężczyzn usłyszeli zarzuty nieudzielenia pomocy osobie znajdującej się w położeniu zagrażającym życiu lub zdrowiu. Starszy z kolei usłyszał zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Dzisiaj wszyscy troje zostaną doprowadzeni do prokuratur

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hala produkcyjna już gotowa
439
Stawiamy na naukę
320
Będzie nowa spółka kolejowa
891
Komu mandat do PE? Zobacz listy
903
Duża dotacja dla PWSZ | WIDEO
581
REKLAMA