REKLAMA
Tancerki z Chełma wygrywają także wirtualnie
Tancerki z Chełma wygrywają także wirtualnie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwie utalentowane tancerki z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie zdobyły laury na Festiwalu Tańca w Biłgoraju. Festiwal udało się zorganizować online.

Reklama

Od kilku miesięcy w kraju nie odbywają się turnieje taneczne. Internet daje jednak możliwości przeprowadzania ich w nowej  formule. Tak też zrobili organizatorzy Festiwalu Tańca w Biłgoraju. Został on skierowany wyłącznie do solistów.

W Festiwalu Tańca „Taneczne Inspiracje – solo w sieci” Biłgoraj 2020 wzięło udział blisko 100 uczestników z całego województwa lubelskiego. Profesjonalne konkursowe jury w składzie: Anna Śmiganowska, Monika Jakubowska, Paweł Żołądek, Dominika Machnik, biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom prezentacji, najwyżej oceniło solistkę Zuzannę Krzywicką.
Zuzia na co dzień tańczy w grupie BALLO ART w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie. W konkursie zaprezentowała swoją autorką choreografię i pokonała trzydzieści siedem konkurentek. Zdobyła I miejsce w kategorii taniec współczesny 10-14 lat.

W starszej kategorii wiekowej 15-20 lat, wyróżnienie otrzymała Weronika Wanarska – również z grupy BALLO ART.

Gratulujemy!

***

Ballo nie od dzisiaj czaruje na parkietach. Informacje o sukcesach młodych tancesrek systematycznie goszczą na naszych łamach. Ich liczbę ograniczyła dopiero epidemia koronawirusa. Przekonajcie się sami

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA