REKLAMA
Tancerze na turnieju w Chełmie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Taneczny weekend organizuje Klub Tańca Towarzyskiego TAKT. W sobotę 18 listopada br.  będzie okazja podziwiania tanecznych popisów dzieci i dorosłych.

W chełmskiej hali MOSiR zaplanowano dwie duże imprezy taneczne: V Chełmskie Spotkania Taneczne Chadek – Takt 2017 –  Mała Liga Taneczna oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm.

REKLAMA

Po raz kolejny do Chełma przyjadą przedstawiciele klubów tańca z całej Polski. Chełmski turniej ma już swoją renomę w świecie tanecznym i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zawodników. Sobotnią rywalizację rozpoczną najmłodsi – w dziecięcych kategoriach na parkiet wyjdą tancerze od 6 roku życia. Początek o godz. 9.

Natomiast na godz. 14 zaplanowano start dorosłego turnieju z udziałem par sportowych. Gospodarza Turnieju – KTT TAKT, reprezentować będzie aż 12 par. Stawką jest Puchar Prezydenta naszego miasta.

Turniej tańca rozegrany zostanie w hali MOSiR przy ul. Granicznej 2a, 18 listopada br., od godz. 9. Bilety wstępu dostępne na miejscu.

***

Klub Tańca Towarzyskiego „TAKT”  działa w Chełmskim Domu Kultury od 1986 roku. Ćwiczą w nim tancerze już od 6-7. roku życia. TAKT to już uznana marka w świecie tanecznym. Klub chwali się 13-krotnym tytułem Mistrza Polski Formacji Tanecznych.

 

Komentarze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA