REKLAMA
Tancerze na turnieju w Chełmie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Taneczny weekend organizuje Klub Tańca Towarzyskiego TAKT. W sobotę 18 listopada br.  będzie okazja podziwiania tanecznych popisów dzieci i dorosłych.

W chełmskiej hali MOSiR zaplanowano dwie duże imprezy taneczne: V Chełmskie Spotkania Taneczne Chadek – Takt 2017 –  Mała Liga Taneczna oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm.

Po raz kolejny do Chełma przyjadą przedstawiciele klubów tańca z całej Polski. Chełmski turniej ma już swoją renomę w świecie tanecznym i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zawodników. Sobotnią rywalizację rozpoczną najmłodsi – w dziecięcych kategoriach na parkiet wyjdą tancerze od 6 roku życia. Początek o godz. 9.

Natomiast na godz. 14 zaplanowano start dorosłego turnieju z udziałem par sportowych. Gospodarza Turnieju – KTT TAKT, reprezentować będzie aż 12 par. Stawką jest Puchar Prezydenta naszego miasta.

Turniej tańca rozegrany zostanie w hali MOSiR przy ul. Granicznej 2a, 18 listopada br., od godz. 9. Bilety wstępu dostępne na miejscu.

***

Klub Tańca Towarzyskiego „TAKT”  działa w Chełmskim Domu Kultury od 1986 roku. Ćwiczą w nim tancerze już od 6-7. roku życia. TAKT to już uznana marka w świecie tanecznym. Klub chwali się 13-krotnym tytułem Mistrza Polski Formacji Tanecznych.

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
1 776
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 659
Święto Niepodległej w Chełmie
1 747
W niedzielę Chełm wybiera
3 241
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 620
REKLAMA