REKLAMA
Tankował do pełna i nie płacił
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krakowianin trzykrotnie podjeżdżał na stacje paliw na terenie Włodawy, tankował do pełna, po czym odjeżdżał nie płacąc. Ukradł w ten sposób prawie 200 litrów paliwa.

Włodawscy policjanci przedstawili zarzut 21-letniemu mężczyźnie z Krakowa. 6 i 7 lipca podjeżdżał na różne stacje paliw na terenie Włodawy, tankował do pełna, a następnie odjeżdżał nie płacąc. Za każdym razem poruszał się innym autem, ze zmienionymi tablicami rejestracyjnymi. W ten sposób ukradł prawie 200 litrów paliwa na kwotę około tysiąca złotych.


REKLAMA

Złodziej wpadł po tym, jak policjanci otrzymali zgłoszenie, że najprawdopodobniej znajduje się pod jednym z włodawskich sklepów. Zatrzymany przez mundurowych, trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do kradzieży i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Policjanci zabezpieczyli od podejrzanego pieniądze w kwocie 1.000 zł na poczet przyszłych kar.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Montownia ze spektaklem i pomocą
165
Wybierz Społecznika Roku
302
Szkoły szykują się do strajku
335
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 407
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 090
REKLAMA