REKLAMA
,
Targi Rękodzieła od kuchni
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

10734161_766213733415528_5880017831992639389_nCentrum Szkoleń i Animacji w Chełmie ma pełne ręce roboty. Wraz z Chełmskim Domem Kultury przygotowują już II Edycję Przedświątecznych Targów Rękodzieła, a oto kilka najświeższych informacji.

Reklama

Kiedy dowiedzieliśmy się o tym, że w tym roku CHDK po raz kolejny gościć będzie twórców rękodzieła na przedświątecznych targach, oczywiście ucieszyliśmy się niezmiernie. Targi tego typu to doskonała okazja do zaprezentowania się i swoich umiejętności, poznania innych twórców, zdobycia nowych doświadczeń. Nie można zapominać, że zapominalscy znajdą na targach idealne prezenty gwiazdkowe dla swoich bliskich. Po co robić zakupy w marketach, kiedy można wspierać lokalnych twórców tworzących prosto z serducha?

Jak w tej chwili wygląda organizacja? Udało nam się dowiedzieć od głównych organizatorów, że w tej chwili swój udział zgłosiło aż 30 Twórców z całej Lubelszczyzny. Wolne miejsca jeszcze są, ale należy się spieszyć z rezerwacją. Zainteresowanie jest naprawdę ogromne.

Zaglądajcie także na stronę wydarzenia na facebooku. Wciąż wstawiane są tam nowości. Na pewno znajdziecie coś dla siebie 🙂

Zdjęcia: II Przedświąteczne Targi Rękodzieła

 

Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA