REKLAMA
Teatr dla całej rodziny
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Spektakl „Mały Książę” to doskonała okazja, by całą rodziną wybrać się do teatru. Zapraszamy na inscenizację książki Antoine’a Saint-Exupery’ego do ChDK.

REKLAMA

Przedstawienie „Mały Książę” zaprezentuje Teatr Es z Siedlec. Bajkową scenografię wzbogacą wizualizacje, a ważną częścią spektaklu będzie oprawa muzyczna i piosenki napisane przez Ulę Gotowicką z muzyką Waldemara Koperkiewicza.


REKLAMA

Mały Książę – mieszkaniec dalekiej planety trafia na Ziemię i odkrywa wszystko to, co wydaje nam się znajome i oczywiste. Patrząc jednak na nas z boku i z dystansem, z dziecięcym zdziwieniem przypomina nam, czym jest miłość, przyjaźń, wierność, dobro i zło. Wyjątkowość tego utworu należy rozpatrywać w szerszym kontekście: pozornie jest to lektura przeznaczona dla dzieci, jednak pod warstwą baśniowej fabuły, znajduje się też wątek realistyczny i psychologiczny.

Chełmski Dom Kultury zaplanował dla nas trzy spektakle: 30 września (niedziela), godz. 15.00 zapraszamy dzieci z rodzicami; natomiast 1 października, o godz. 8.30 i 10.00 odbędą się spektakle dla szkół i grup zorganizowanych. Bilety po 20 zł do kupienia w ChDK.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hala produkcyjna już gotowa
439
Stawiamy na naukę
320
Będzie nowa spółka kolejowa
891
Komu mandat do PE? Zobacz listy
903
Duża dotacja dla PWSZ | WIDEO
581
REKLAMA