REKLAMA
The best of BALLO
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

The best of BALLO – pod takim tytułem zorganizowany został taneczny projekt Zespołu Tańca Jazzowego z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Zobaczcie zdjęcia.

Tancerki BALLO I – najstarszej, reprezentacyjnej formacji zespołu – przygotowały 21 września godzinny koncert dla swoich młodszych kolegów i koleżanek.


REKLAMA

Na widowni zasiedli młodzi tancerze z grup BALLO II, BALLO JUNIOR oraz BALERINKA działających w MDK. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Scenariusz koncertu to ubiegłoroczny repertuar BALLO I, na który składają się pokazy solowe, duety, mini formacje oraz choreografie formacyjne.
Kilkanaście prezentacji w wykonaniu najstarszych tancerek BALLO spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonej publiczności. Młodsze koleżanki z zespołu podziękowały za miłe popołudnie gorącymi brawami i różami.

Spotkanie miało na celu popularyzację tańca jazzowego oraz integrację wychowanków Zespołu Tańca Jazzowego BALLO. Pomysłodawczynią spotkania oraz nauczycielem wszystkich grup Zespołu Tańca Jazzowego jest Sabina Englot.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wigilia chełmian
129
Budżetowe konsultacje
322
Minister Brudziński w Chełmie
762
Jest nowy skarbnik miasta
4 389
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 196
REKLAMA