REKLAMA
The best of BALLO
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

The best of BALLO – pod takim tytułem zorganizowany został taneczny projekt Zespołu Tańca Jazzowego z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Zobaczcie zdjęcia.

REKLAMA

Tancerki BALLO I – najstarszej, reprezentacyjnej formacji zespołu – przygotowały 21 września godzinny koncert dla swoich młodszych kolegów i koleżanek.


REKLAMA

Na widowni zasiedli młodzi tancerze z grup BALLO II, BALLO JUNIOR oraz BALERINKA działających w MDK. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Scenariusz koncertu to ubiegłoroczny repertuar BALLO I, na który składają się pokazy solowe, duety, mini formacje oraz choreografie formacyjne.
Kilkanaście prezentacji w wykonaniu najstarszych tancerek BALLO spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonej publiczności. Młodsze koleżanki z zespołu podziękowały za miłe popołudnie gorącymi brawami i różami.

Spotkanie miało na celu popularyzację tańca jazzowego oraz integrację wychowanków Zespołu Tańca Jazzowego BALLO. Pomysłodawczynią spotkania oraz nauczycielem wszystkich grup Zespołu Tańca Jazzowego jest Sabina Englot.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 558
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 678
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 503
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
495
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA