REKLAMA
The best of BALLO
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

The best of BALLO – pod takim tytułem zorganizowany został taneczny projekt Zespołu Tańca Jazzowego z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Zobaczcie zdjęcia.

Tancerki BALLO I – najstarszej, reprezentacyjnej formacji zespołu – przygotowały 21 września godzinny koncert dla swoich młodszych kolegów i koleżanek.Na widowni zasiedli młodzi tancerze z grup BALLO II, BALLO JUNIOR oraz BALERINKA działających w MDK. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Scenariusz koncertu to ubiegłoroczny repertuar BALLO I, na który składają się pokazy solowe, duety, mini formacje oraz choreografie formacyjne.
Kilkanaście prezentacji w wykonaniu najstarszych tancerek BALLO spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonej publiczności. Młodsze koleżanki z zespołu podziękowały za miłe popołudnie gorącymi brawami i różami.

Spotkanie miało na celu popularyzację tańca jazzowego oraz integrację wychowanków Zespołu Tańca Jazzowego BALLO. Pomysłodawczynią spotkania oraz nauczycielem wszystkich grup Zespołu Tańca Jazzowego jest Sabina Englot.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Znamy oficjalny skład nowej Rady Miasta.
4 709
Wyborczy wieczór
2 405
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
338
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 988
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 602
REKLAMA