REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Reklama

Za nami koncert „The Best of Piotr Rubik”, nasza redakcja była na miejscu, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Prokurator Robert Scurvy
  o 14:09

  Je nie mówię ze wszystko za darmo ale w Gminie Hanna mozna bylo za darmo posluchac magicznej muzyki zespołu Raz Dwa Trzy a nie pseudoreligijnej chaltury Rubika za kase w Kumowej Dolinie. Dla mnie to roznica jakosciowa, pal licho te 100.

  + 22
  - 22
 • ajax
  o 12:14

  Nie tak za darmo kolego ” Rap gra”.
  Kumowa Dolina kosztowała 15 mln zł w tym 5 mln zł z naszych podatków czyli z budżetu miasta. Do tego ok 3-3.5 mln zł rocznie kosztuje nas tz ” paździorow-kateringowa kultura”w tym ponad 2 mln zł dotacji z budżetu miasta. Reszta to przychody zyski z kina czy sali widowiskowej czyli zarobione na naszym majątku. Po to tylko żeby zrobić koncert Rubika dla kilkuset osób którzy i tak musieli zaplacić po ok 100 zł z bilet.
  ” Rżnął” nas na kasę i udaję jeszcze że tworzą kulturę. Najlepszy jest ten dyrektor w urzędzie od kultury co to się skarży na brak promocji miasta bo nie ma dobrych ponad lokalnych czy ogólnopolskich imprez kulturalnych organizowanych w Chełmie. Ano nie ma. To co było to pani dyrektor Paździor do społki z tym dyrektorem, Kazmierczakiem chyba , bo przecież do tej pory pracował w CHDK „wycieli w pień”! Szczyt hipokryzji. Ostania taką imprezę to miedzynarodowy znakomity, pod nazdorem Katedry Akordeonistyki Festiwal Akordeonowy który wyrzucili z Chełma. Przeniósł się chyba do Słupska czy jakoś tak!

  + 22
  - 22
 • Rap gra
  o 08:40

  W twoim komentarzu najwazniejsze dwa slowa to „za darmo”. Pewnie. Wszystko za darmo!

  + 22
  - 22
 • Prokurator Robert Scurvy
  o 15:10

  Artysta jak artysta ale prwdziwej muzyki na poziomie w ta niedziele mozna bylo posluchac w gminie Hanna lub w Hrubieszowie i to za darmo.

  + 22
  - 22
 • Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA