REKLAMA
Tragiczny wypadek w Okopach
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwóch mężczyzn zostało wczoraj potrąconych przez samochód osobowy w gminie Dorohusk.  Jeden z nich zmarł. Z dotychczasowych ustaleń Policji  wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy obaj przechodzili przez jezdnię.

Wczoraj wieczorem (8 listopada) dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Okopy w gminie Dorohusk. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Seat, 22-letni obywatel Ukrainy, potrącił dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 lat przechodzących przez jezdnię w terenie zabudowanym.

Reklama

Piesi z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Pomimo udzielanej pomocy medycznej, starszy z nich zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Policjanci zatrzymali kierowcę pojazdu. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był trzeźwy.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Szczególnie teraz, gdy wcześnie zapada zmrok, pojawiają się mgły i opady ograniczające widoczność.

Napisz komentarz
 • Starszy nie żyje, młodszy walczy o życie. Czy tak musiało być? Nie! Gdyby kierowca był bardziej odpowiedzialnym człowiekiem dostosował prędkość do warunków pogodowych i myślał o pieszych którzy nawet bez auta muszą przemieszczać się z punktu A do punktu B bez używania środka komunikacji było by Ok. Tym bardziej że w okolicy wypadku nie ma przejścia dla pieszych z którymi było by bezpieczniej.

 • To co się dzieje na drogach ,kierowcy żądza się swoimi prawami życie pieszych jest wciąż zagrożone proszę o konsekwencję dlaczego młody człowiek musiał zginąć? Pokój jego duszy a co z rodziną pozdrawiam

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Budżet Obywatelski. Łąki kwietne
  717
  Budżet Obywatelski. Ścieżka rowerowa przy ul. 15 sierpnia
  774
  Już wiadomo na jakie projekty będziemy głosować
  605
  Nad Osiedlem Rejowiecka wisi asfaltowe widmo
  5 441
  Prezydent Miasta Chełm Jakub Banaszek powołał II zastępcę
  2 652
  REKLAMA