REKLAMA
,
Tragiczny wypadek w Tytusinie. Jedna osoba nie żyje
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj w miejscowości Tytusin na krajowej dwunastce, doszło do tragicznego wypadku. Kierujący fordem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka mazdą. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala, a kierowca forda zmarł, pomimo udzielanej pomocy medycznej.

Reklama

Do zdarzenia doszło około godz. 17:00. Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Ford Mondeo 24- letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Mazda, którym kierował 67- letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny.

– W wyniku tego zdarzenia obydwaj kierujący i pasażerka mazdy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Tam pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł kierowca forda – mówi asp. Ewa Czyż, rzecznik chełmskich policjantów. Policjanci  prowadzą postępowanie w tej sprawie.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA