REKLAMA
Turecki piątek
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nauka tańca brzucha i tureckie smakołyki to tylko niektóre z niespodzianek, jakie czekają na uczestników „Wieczoru tureckiego”. W piątek (15 grudnia br.) zaprasza Chełmski Klub Podróżników.

Stowarzyszenie WeRwA organizuje 51. spotkanie Chełmskiego Klubu Podróżników poświęcone tym razem Turcji. Gościem będzie Juliya Kasjan, Białorusinka mieszkająca w Chełmie i zafascynowana tym pięknym krajem. Opowie o swoim pobycie w Turcji.
Podczas spotkania będzie można obejrzeć filmy i zdjęcia z Turcji oraz posłuchać ciekawych opowieści. Będzie degustacja tureckich potraw, muzyka turecka, nauka tańca brzucha i języka tureckiego oraz krótki konkurs wiedzy o tym państwie z ciekawymi nagrodami. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają Oko Proroka – najpopularniejszy turecki talizman chroniący przed złymi mocami. Kiedy taki talizman pęka, to znaczy, że spełnił swoje zadanie i ochronił właściciela przed niebezpieczeństwem.

Spotkanie odbędzie się w piątek 15 grudnia br., o godz. 19, w kawiarni artystycznej DeCaffencja, pl. Tysiąclecia 1. Wstęp na imprezę jest wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona, stąd lepiej zarezerwować sobie miejsce pod nr tel. 82 563 00 81 wew. 312. 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 174
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 297
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
6 144
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 508
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
3 096
REKLAMA