REKLAMA
Tydzień na karierę
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Pasja, profesja, powołanie…” to hasło Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym zaprasza do siebie na warsztaty i spotkania.

Reklama

Młodzieżowe Centrum Kariery w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkania z zakresu doradztwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy. Odbywać się będą od 21 do 25 października. Szczegóły poniżej.

Ogólnopolski Tydzień Kariery organizowany jest od 2009 roku pod patronatem resortów pracy oraz edukacji. Co roku skupia setki inicjatyw realizowanych w całym kraju. Celem OTK jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcanie do planowania kariery zawodowej. Działania kierowane są przede wszystkich do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.

Osoby chcące skorzystać z któregoś z proponowanych przedsięwzięć w ramach tygodnia, MCK  zaprasza do Miejskiego Ośrodka Kultury ,,Dworek” w Rejowcu Fabrycznym. Informacji można zasięgać pod numerem telefonu 502 032 023 lub osobiście w biurze MCK Rejowiec Fabryczny (Lubelska 24A).

Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
236
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
399
W poniedziałek idziemy do fryzjera
279
Miasto zakłada łąki
324
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
370
REKLAMA