REKLAMA
Uciekał przed patrolem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 37-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny. 

 Wczoraj wieczorem policjanci z komisariatu w Rejowcu, patrolując miejscowość Liszno, zwrócili uwagę na samochód marki vw golf, którego kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.
Funkcjonariusze chcieli zatrzymać go do kontroli drogowej. Jednak kierowca nie reagował na dawane do zatrzymania sygnały i pojechał dalej. Policjanci ruszyli za nim.
W pewnej chwili kierowca porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Nie trwało to jednak długo i mężczyzna został zatrzymany. Był to 37-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko promil alkoholu w organizmie. W dodatku, nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Kodeks karny za jazdę w stanie nietrzeźwości przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2. Z kolei niezatrzymanie się do kontroli drogowej zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 651
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 344
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 330
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
6 253
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 535
REKLAMA