REKLAMA
Uczelnia z certyfikatem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

PWSZ w Chełmie uzyskała certyfikat firmy DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH. W ten sposób dołączyła do elitarnego grona uczelni prowadzących certyfikowane szkolenia.

Reklama

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie odbyło się we wtorek (21 maja) spotkanie Dipl.-Ing (FH) Udo Nowaka i inż. Roberta Nagraby z firmy DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH z rektorem dr hab. inż. Arkadiuszem Tofilem i dr hab. inż. Jerzym Józwikiem, zastępcą  dyrektora Instytutu Nauk Technicznych i Lotnictwa PWSZ.

Spotkanie było okazją do wręczenia certyfikatów DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH trenerom PWSZ w Chełmie: dr inż. Leszkowi Semotiukowi i mgr inż. Marcinowi Wieczorkowi.

Obaj inżynierowie przeszli wcześniej specjalistyczne szkolenie w zakresie programowania obrabiarek CNC i złożyli egzaminy, które odbyły się w Centrum Szkoleń DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH w Traunreut w Niemczech.

Udo Nowak przekazał również rektorowi chełmskiej uczelni Certyfikat dający PWSZ uprawnienia do prowadzenia szkoleń, kursów i kształcenia w systemie HEIDENHAIN. W ten sposób chełmska uczelnia jako jedna z pięciu w Polsce i jedyna na Lubelszczyźnie, dołączyła do elitarnego grona certyfikowanych ośrodków szkoleniowych.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Aktualizacja: chłopak trafił do schroniska dla nieletnich RMF FM: Zabójstwo w Chełmie! 14-latek zabił macochę i ranił jej syna.
11 933
Obwodnica coraz bliżej
1 409
Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
1 133
Ranking szkół. Duży skok I LO
1 188
Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
961
REKLAMA