REKLAMA
Uczelnia z certyfikatem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

PWSZ w Chełmie uzyskała certyfikat firmy DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH. W ten sposób dołączyła do elitarnego grona uczelni prowadzących certyfikowane szkolenia.

REKLAMA

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie odbyło się we wtorek (21 maja) spotkanie Dipl.-Ing (FH) Udo Nowaka i inż. Roberta Nagraby z firmy DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH z rektorem dr hab. inż. Arkadiuszem Tofilem i dr hab. inż. Jerzym Józwikiem, zastępcą  dyrektora Instytutu Nauk Technicznych i Lotnictwa PWSZ.


REKLAMA

Spotkanie było okazją do wręczenia certyfikatów DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH trenerom PWSZ w Chełmie: dr inż. Leszkowi Semotiukowi i mgr inż. Marcinowi Wieczorkowi.

Obaj inżynierowie przeszli wcześniej specjalistyczne szkolenie w zakresie programowania obrabiarek CNC i złożyli egzaminy, które odbyły się w Centrum Szkoleń DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH w Traunreut w Niemczech.

Udo Nowak przekazał również rektorowi chełmskiej uczelni Certyfikat dający PWSZ uprawnienia do prowadzenia szkoleń, kursów i kształcenia w systemie HEIDENHAIN. W ten sposób chełmska uczelnia jako jedna z pięciu w Polsce i jedyna na Lubelszczyźnie, dołączyła do elitarnego grona certyfikowanych ośrodków szkoleniowych.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
790
Będzie więcej połączeń kolejowych
678
Dreszera i Ceramiczna do remontu
862
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 498
Spółki miejskie. Czas działań
1 608
REKLAMA