REKLAMA
Udaremnili jazdę nietrzeźwemu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca forda, który próbował autem wyjechać z parkingu. Wcześniej swoim zachowaniem zwrócił uwagę pracowników służb miejskich. Mężczyźni nie pozwolili mu odjechać, informując jednocześnie o zdarzeniu dyżurnego chełmskiej komendy.

Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o udaremnieniu jazdy nietrzeźwemu kierowcy. Do zdarzenia doszło na ulicy Piłsudskiego w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że pracownicy służb miejskich zauważyli, jak z parkingu przy sklepie chce wyjechać kierujący samochodem marki Ford. Siedzący za kierownicą mężczyzna miał wcześniej problem z utrzymaniem równowagi i otwarciem auta. Podejrzewając, że może być nietrzeźwy, podbiegli do samochodu uniemożliwiając mu tym samym dalszą jazdę.

Reklama

Policjanci potwierdzili ich przypuszczenia, badanie stanu trzeźwości 46-letniego chełmianina wykazało, że miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2 i utratą prawa jazdy.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
151
USC i magistrat do remontu
372
Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
2 844
DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
1 188
Miasto kupiło młyn
1 158
REKLAMA