REKLAMA
Ukrywał się prawie 5 lat
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna był poszukiwany siedmioma listami gończymi za przestępstwa przeciwko mieniu. Ukrywał się od 2014 roku. Wczoraj w Chełmie został zatrzymany.

Wczoraj (15 maja) wieczorem policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób, wspólnie z kryminalnymi z chełmskiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca Chełma.
Mężczyzna był poszukiwany siedmioma listami gończymi  za przestępstwa przeciwko mieniu. Przed organami ścigania ukrywał się od 2014 roku. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z mieszkań w Chełmie. W chwili zatrzymania znajdował się w zaparkowanym na terenie posesji samochodzie.

REKLAMA

Policjanci doprowadzili już 34-latka do zakładu karnego. Za przestępstwa przeciwko mieniu orzeczono wobec niego karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze blisko 5 lat.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
725
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 378
Spółki miejskie. Czas działań
1 528
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 795
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 251
REKLAMA