REKLAMA
Ukrywał się prawie 5 lat
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna był poszukiwany siedmioma listami gończymi za przestępstwa przeciwko mieniu. Ukrywał się od 2014 roku. Wczoraj w Chełmie został zatrzymany.

Wczoraj (15 maja) wieczorem policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób, wspólnie z kryminalnymi z chełmskiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca Chełma.
Mężczyzna był poszukiwany siedmioma listami gończymi  za przestępstwa przeciwko mieniu. Przed organami ścigania ukrywał się od 2014 roku. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się w jednym z mieszkań w Chełmie. W chwili zatrzymania znajdował się w zaparkowanym na terenie posesji samochodzie.

REKLAMA

Policjanci doprowadzili już 34-latka do zakładu karnego. Za przestępstwa przeciwko mieniu orzeczono wobec niego karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze blisko 5 lat.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
546
Hala produkcyjna już gotowa
613
Stawiamy na naukę
409
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
947
REKLAMA