REKLAMA
Uparty amator perfum
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawianin wpadł po raz pierwszy, kiedy chciał wynieść ze sklepu perfumy i dezodoranty. W związku z wykroczeniem, interweniowali policjanci. Jak się okazało, godzinę później uparty 42-latek wrócił w to samo miejsce, by raz jeszcze spróbować kradzieży.

REKLAMA

W środę (20 lipca) po godzinie 13:00 policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie, że w jednej z drogerii na terenie miasta personel ujął sprawcę kradzieży perfum. 42-latek próbował wynieść bez płacenia perfumy i  dezodoranty o łącznej wartości niespełna 170 zł. Na miejscu interweniowali policjanci. Mundurowi sporządzili dokumentację niezbędną do skierowania wniosku o ukaranie, a mężczyźnie wręczyli wezwanie do stawiennictwa w komendzie.


REKLAMA

Niespełna godzinę później dyżurny odebrał ponowne zgłoszenie z tej samej drogerii. Okazało się, że ten sam mężczyzna wrócił i próbował ponownie dokonać kradzieży. Tym razem próbował chciał wynieść wodę po goleniu o wartości ponad 30 zł. Podobnie jak poprzednim razem, miał pecha.

Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna wcześniej wielokrotnie był notowany za kradzieże.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
683
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 923
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 717
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 554
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 585
REKLAMA