REKLAMA
Uparty amator perfum
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawianin wpadł po raz pierwszy, kiedy chciał wynieść ze sklepu perfumy i dezodoranty. W związku z wykroczeniem, interweniowali policjanci. Jak się okazało, godzinę później uparty 42-latek wrócił w to samo miejsce, by raz jeszcze spróbować kradzieży.

Reklama

W środę (20 lipca) po godzinie 13:00 policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie, że w jednej z drogerii na terenie miasta personel ujął sprawcę kradzieży perfum. 42-latek próbował wynieść bez płacenia perfumy i  dezodoranty o łącznej wartości niespełna 170 zł. Na miejscu interweniowali policjanci. Mundurowi sporządzili dokumentację niezbędną do skierowania wniosku o ukaranie, a mężczyźnie wręczyli wezwanie do stawiennictwa w komendzie.

Niespełna godzinę później dyżurny odebrał ponowne zgłoszenie z tej samej drogerii. Okazało się, że ten sam mężczyzna wrócił i próbował ponownie dokonać kradzieży. Tym razem próbował chciał wynieść wodę po goleniu o wartości ponad 30 zł. Podobnie jak poprzednim razem, miał pecha.

Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna wcześniej wielokrotnie był notowany za kradzieże.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
234
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
395
W poniedziałek idziemy do fryzjera
272
Miasto zakłada łąki
320
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
368
REKLAMA