REKLAMA
Upór wzmocniony promilami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwa promile alkoholu w organizmie miał 37-latek z gminy Chełm, który kierował wczoraj samochodem. Nigdy nie miał prawa jazdy. Jednego dnia wpadł dwukrotnie podczas kontroli drogowych.

Wczoraj (28 stycznia), około godz. 15:00, w Stańkowie policyjny patrol zwrócił uwagę na samochód marki Volkswagen Passat, którego kierowca na ich widok zjechał z drogi na łąkę, wysiadł i zaczął iść pieszo. Policjanci zatrzymali mężczyznę, był to 37-letni mieszkaniec gminy Chełm. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma w organizmie 2 promile alkoholu. Na dodatek nigdy nie miał prawa jazdy. Po wykonaniu czynności, został zwolniony. Kluczyki od pojazdu policjanci przekazali wskazanej osobie.

Reklama

Tego samego dnia, około godz. 21:00, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że w okolicy osiedla Rejowiecka przemieszcza się samochód marki Volkswagen Passat, którego kierowca może być pod działaniem alkoholu. Policjanci zatrzymali auto na ul. Rejowieckiej w Chełmie. Za kierownicą siedział ten sam 37-latek, który nadal był nietrzeźwy. Samochód, którym kierował, został odholowany.

Mężczyzna poniesie konsekwencje prawne. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Jeszcze mniej autobusów CLA
534
Zmarł ksiądz zarażony koronawirusem
291
AKTUALIZACJA. Kolejne osoby zarażone
3 204
AKTUALIZACJA. Jak załatwić sprawę w urzędzie?
425
AKTUALIZACJA. Ciaśniej na Rejowieckiej
672
REKLAMA