REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

92. rocznicę urodzin obchodził Longin Jan Okoń. Zobaczcie foto-relację z wydarzenia.

„A jednak warto budować ład tęczowych snów…” pod takim hasłem 5 grudnia odbyło się w Chełmie spotkanie na cześć Longina Jana Okonia.
Tak 92. urodziny pisarza uczcili Związek Literatów Polskich Oddział w Lublinie, Chełmski Klub Literatów „Osnowa” i Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti, a także wierni Czytelnicy.

Reklama

Napisz komentarz
 • Prokurator Robert Scurvy

  Grubo ponad 100 Panie Longinie zyczac zdrowia i satysfakcji z tego ze jest literackim glosem tej ziemi pomimo zmieniajacych sie granic i ustrojow.
  Co prawda nie rozumiem dlaczego dekorowano wszystkich innych chelmski literatow poza jubilatem ale zapewne zebysmy nie zapominali ze zyjemy nad Uherka, ktora juz momentami zaczyna wysychac, hehe.

  • Nie wiem czemu zaraz na myśl mi przyszła historia przygotowań pewnej polskiej lekkoatletki do igrzysk olimpijskich? Ciężka praca, poważne wyniki na zawodach międzynarodowych, wszystkie kwalifikacje, powołanie do reprezentacji i co? Nic. Brak miejsca w delegacji. Ważniejszą była niespodziewana obecność na olimpiadzie pewnego bardzo ważnego, zapasionego działacza sportowego, którego prawdopodobnie największym wysiłkiem sportowym było wyczynowe podnoszenie kufla. Hehehe.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Aktualizacja: chłopak trafił do schroniska dla nieletnich RMF FM: Zabójstwo w Chełmie! 14-latek zabił macochę i ranił jej syna.
  12 035
  Obwodnica coraz bliżej
  1 455
  Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
  1 139
  Ranking szkół. Duży skok I LO
  1 190
  Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
  972
  REKLAMA