REKLAMA
Urszulin. 60-latek stanie przed sądem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierowca zwrócił uwagę policjantów, bo jechał bez kasku, a na widok radiowozu gwałtownie skręcił na pobliską posesję. Wczoraj urszulińscy policjanci zatrzymali 60-latka, który przy okazji jednej przejażdżki złamał wiele paragrafów. Może mu grozić nawet do 5 lat więzienia.

Policjanci z Urszulina zauważyli wczoraj (30 lipca), w miejscowości Babsk, motorowerzystę bez obowiązkowego kasku ochronnego. W dodatku na widok radiowozu szybko  zjechał w najbliższą posesję. Policjanci podjęli kontrolę drogową. W trakcie wykonywania czynności okazało się, że 60-latek z gminy Urszulin ma w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Ale to nie koniec przewinień – mężczyzna kierował pojazdem mimo orzeczonego zakazu sądowego, motorower nie miał ważnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia.

Reklama

60-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości, w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA