REKLAMA
AKTUALIZACJA. Uwaga, kierowcy! Zamkną Kolejową
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W poniedziałek, 23 marca, przez cały dzień zamknięta będzie ulica Kolejowa na odcinku od dworca PKP do ulicy Warzywnej. Dzień później zamknięty zostanie odcinek – od skrzyżowania z Warzywną do Przejazdu Kowelskiego.

Reklama

W poniedziałek, 23 marca, od godziny 7:00 do 19:00 zamknięta będzie ulica Kolejowa na odcinku od dworca PKP do ulicy Warzywnej. Dzień później, we wtorek, 24 marca, także w godzinach 7.00-19.00  zamknięty zostanie następny odcinek ul. Kolejowej – od skrzyżowania z Warzywną do Przejazdu Kowelskiego.

W tym czasie wykonawca będzie układał ostatnie warstwy nawierzchni asfaltowej, dlatego ulica będzie całkowicie nieprzejezdna – także dla mieszkańców.

– Przed wykonaniem warstwy ścieralnej nawierzchni prowadzimy na tych odcinkach prace związane z regulacją studzienek kanalizacyjnych, dlatego kierowców dojeżdżających do przyległy posesji prosimy o ostrożność – apeluje Artur Kostrzewski z Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Lubartów S.A., które wykonuje przebudowę.

AKTUALIZACJA (24 marca)

Wykonujące II etap przebudowy ulicy Kolejowej Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A. przesunęło o dwa dni termin wykonania warstwy ścieralnej nawierzchni. Ulica zostanie zamknięta w środę i czwartek (25-26 marca).

Przesunięcie ma związek z niskimi temperaturami, które negatywnie wpływają na jakość warstwy asfaltowej i są przeciwwskazaniem do wykonywania tego rodzaju robót.

„Asfaltowanie” na Kolejowej miało się rozpocząć w poniedziałek, 23 marca, i być prowadzone przez dwa dni w godzinach 7:00-19:00. Pierwszego dnia drogowcy planowali zamknięcie odcinka od dworca PKP do ulicy Warzywnej; kolejnego od skrzyżowania z Warzywną do Przejazdu Kowelskiego.

Prognozy na najbliższe dni zakładają znaczny wzrost temperatur, dlatego wykonawca przesunął ułożenie ostatniej warstwy nawierzchni zaledwie o dwa dni – na środę i czwartek (25-26 marca). Godziny prac i podział na etapy pozostają bez zmian, tak jak całkowite wyłączenie z ruchu ulicy Kolejowej w tym czasie – także dla mieszkańców przyległych posesji.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
236
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
397
W poniedziałek idziemy do fryzjera
276
Miasto zakłada łąki
322
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
368
REKLAMA