REKLAMA
Lato z teatrem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Już po raz dziewiąty Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza całe rodziny na plenerowe spektakle w ramach Chełmskich Wakacji Teatralnych i projektu profilaktycznego „Nie, dziękuję”.

Reklama

REKLAMA

Podczas tegorocznych wakacji zaplanowano cztery przedstawienia. Pierwsze już za nami, a kolejne w sobotę, 10 sierpnia, o godz. 17.00.

Zobaczymy „Trzy świnki” Teatru Nemno z Rzeszowa.
Spektakl powstał na podstawie baśni braci Grimm. Pewnego razu trzy małe prosiaczki dochodzą do wniosku, że kram, w którym zamieszkały jest już niewystarczającym dla nich domkiem. Postanawiają zbudować własny. Swoją pomoc oferuje Handlarz, właściciel owego kramu. Ta pozorna przysługa, staje się początkiem trzech różnych historii. Czy prosiaczkom uda się wybudować wymarzony dom? Kto jeszcze będzie chciał im w tym przeszkodzić?
Przedstawienie przygotowano z myślą o widzach od lat 3.

Zapraszamy na dziedziniec I LO, przy ul. Czarnieckiego 8. W razie niepogody spektakl przeniesie się w sali gimnastycznej.

Wstęp wolny!

***

Kolejne spotkanie z teatrem MDK zaplanował na 24 sierpnia. Wystąpią Skrzaty z Lublina ze spektaklem „Dwaj krasnale oczytani niebywale, czyli podróż na koniec tęczy”.

Projekt „Nie, dziękuję” i Chełmskie Wakacje Teatralne są współfinansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Chełmie.

Napisz komentarz
  1. Jest błąd w artykule. 10 sierpnia przyjedzie do Chełma, a nie Chełmna – Teatr Nemno z Rzeszowa.

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
Liderzy inwestycji. Chełm idzie w górę
41
PFR tworzy w Chełmie nowe miejsca pracy
2 439
Kolejowa w remoncie
362
Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie!
82 058
Galeria się zapełnia
2 657
REKLAMA