REKLAMA
Wakacje z zawodami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Lato z doradcą zawodowym? Czemu nie. MCK w Rejowcu Fabrycznym czwarty rok z rzędu spotyka się z dziećmi – uczestnikami wakacji w mieście.

W minionym tygodniu doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym spotkał się z uczestnikami wakacji w mieście oraz wakacji z biblioteką w Lisznie.

REKLAMA

Już czwarty rok w ramach współpracy z MOK „Dworek” oraz Biblioteką w Lisznie, doradca zawodowy spotyka się z dziećmi biorącymi udział w organizowanych zajęciach przez Miejski Ośrodek Kultury , Dworek”.


REKLAMA

Spotkanie z doradcą cieszy się zainteresowaniem. Młodzi ludzie mają okazję dowiedzieć się więcej o zawodach oraz przybliżyć sobie tę wiedzę w czasie gier, zabaw oraz wykonując prace plastyczne dotyczące wybranego przez siebie zawodu.
Wszyscy uczestnicy otrzymują upominki za aktywność i wyróżnione prace plastyczne oraz słodki poczęstunek.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
683
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 923
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 717
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 554
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 586
REKLAMA