REKLAMA
Miasto nie tylko dla zakochanych
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Złóż życzenia sympatii w środku miasta i zaproponuj niebanalną rozrywkę. Polecamy Miejskie Walentynki.

Reklama

Miejskie Walentynki startują o godzinie 12:00 na Pl. im. dr Edwarda Łuczkowskiego, oczywiście 14 lutego. W centralnym punkcie miasta ustawione zostanie wielkie serce przygotowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie . Będzie można je udekorować walentynkami z życzeniami dla swoich sympatii, miasta oraz jego mieszkańców.

Tego dnia na ulicach Chełma spotkacie również sympatycznego miejskiego Misia, który rozdawać będzie upominki i rozpieszczać słodkościami przygotowanymi przez Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie.

Przy okazji Święta Zakochanych, warto zatroszczyć się o zdrowie naszych serc. W ramach akcji „Walentynki z Sercem”, od godziny 12:00, w budynku Urzędu Miasta przy ul. Lubelskiej 65, pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chełmie prowadzić będą bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego krwi. Przedstawiciele jednostki będą obecni również na Pl. Łuczkowskiego, gdzie odpowiadać będą na pytania dotyczące ochrony zdrowia.

Aktywnie

Walentynki będzie można spędzić też aktywnie – na chełmskim lodowisku bądź w Chełmskie Podziemia Kredowe – Zabytkowa Kopalnia Kredy. Warto wybrać się w oba te miejsca, zwłaszcza, że na ślizgawkę wejdziemy za darmo, a do podziemi pary wchodzić będą po okazaniu tylko jednego biletu. Podobno sam Duch Bieluch przygotował też dla gości specjalne niespodzianki.

Swoją ofertę na Dzień Zakochanych przygotował również Chełmski Park Wodny.  Klienci, którzy tego dnia zechcą skorzystać ze strefy basenowej, otrzymają darmowe wejściówki na saunę.

Kulturalnie

Na wieczór filmowo-literacki zaprasza Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie (więcej na ten temat piszemy tutaj).
Muzeum Ziemi Chełmskiej im. W. Ambroziewicza przez cały weekend (14-16 lutego) zaprasza do zwiedzania swoich zbiorów, przy czym pary wchodzą na jeden bilet (więcej na ten temat piszemy tutaj).
Upominki dla swoich gości przygotowały również Chełmski Dom Kultury oraz Kino Zorza. Nie zabraknie też konkursów, w których do wygrania będą m.in. wejściówki na najnowszy spektakl Teatru Ziemi Chełmskiej pt. „Wszystko w rodzinie”.

Kochajcie się!

Napisz komentarz
 • Ściema!😈
  Prawdziwy Bieluch już dawno został przepędzony. Taki to u nas naród…

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
  235
  USC i magistrat do remontu
  459
  Dreszera zamknięta
  587
  Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
  3 085
  DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
  1 270
  REKLAMA