REKLAMA
Walentynkowe spotkanie z „Anią”
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kto pamięta rzutnik „Ania” – najlepsze kino domowe ubiegłego wieku? Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na niecodzienny powrót do przeszłości i projekcję bajek ze starych taśm i klisz.

Ponad trzy dekady temu bajki na celuloidzie podbijały serca dzieci. Z czasem kolorowa telewizja odesłała je w niepamięć. Przeczekawszy na strychach, teraz wracają do łask. 


REKLAMA

Stowarzyszenie „Pod Napięciem” wraz z Krasnostawskim Domem Kultury postanowili przypomnieć ten sposób organizowania wolnego czasu, nie tylko dzieciom. Tym bardziej, że pokazy celuloidowych bajek znów są modne, a „Ania”, „Jacek” lub „Bajka” – rzutniki produkowane przez Łódzkie Zakłady Kinotechniczne – stały się gwiazdami aukcji internetowych.

Zapraszamy na „Spotkanie z Anią” – projekcję bajek ze starych taśm i klisz. Projekcja odbędzie się w sali muzycznej Krasnostawskiego Domu Kultury w Walentynki 14 lutego, o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 654
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA