REKLAMA
Ważne dla studentów. Ruszyły zapisy do akademika
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W budynku akademika chełmskiej PWSZ trwają jeszcze prace budowlane, ale uczelnia już ogłosiła nabór wniosków o przyznanie w nim miejsca. Kto pierwszy, ten lepszy.

REKLAMA

Studenci zainteresowani miejscem w akademiku nie mają dużo czasu na zastanawianie się. Ostateczny termin składania dokumentów przez studentów drugiego i wyższych lat studiów mija 31 lipca br. Kandydaci na pierwszy roku studiów mają ten termin wydłużony do 31 sierpnia br.


REKLAMA

Dokumenty należy składać w Dziale Pomocy Materialnej Studentom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Pocztowej 54 , pok. 202 lub w formie elektronicznej na adres: [email protected].

O przyznaniu miejsca w domu studenckim zdecyduje uczelniana komisja, która w pierwszej kolejności będzie brała pod uwagę: odległość od miejsca zamieszkania studenta do PWSZ w Chełmie, dochody rodziny oraz szczególną sytuację studenta, np. niepełnosprawność. Szczegóły znajdziecie w Regulaminie przyznawania miejsc w Domu Studenckim: „DOM STUDENCKI”.

Znane są też stawki opłat za miejsce w akademiku:
– w pokoju 1 osobowym: 400,00 zł za miesiąc od osoby;
– w pokoju 2 osobowym: 370,00 zł za miesiąc od osoby;
– w pokoju 3 osobowym: 340,00 zł za miesiąc od osoby.
Oprócz tego mieszkańcy będą obciążani kosztami użytkowania wody i odprowadzania ścieków.

W akademiku chełmskiej PWSZ, przy ul. Nowy Świat 3, od października tego roku będzie mogło zamieszkać nawet 200 osób.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ważne dla wcześniejszych emerytek, które urodziły się w 1953 r.
850
Skromne szanse Chełma
1 165
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
1 019
Więcej za ogrzewanie
659
Remont „12” do negocjacji
1 160
REKLAMA