REKLAMA
Wędrowała z kontrabandą
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Pogranicznicy zatrzymali na „zielonej granicy” obywatelkę Ukrainy. Przedostała się pieszo do Polski z nielegalnym towarem.

W nocy 10 września br., funkcjonariusz Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Dołhobyczowie, dzięki urządzeniom do nocnej obserwacji terenu, zauważył jedną osobę, która poza przejściem granicznym, pieszo przekroczyła granicę państwową z Ukrainy do Polski.
Po skierowaniu na miejsce patrolu, funkcjonariusze ujawnili ślady przekroczenia granicy z Ukrainy do Polski. W toku dalszych działań, zatrzymano kobietę, która wędrowała w głąb kraju.
Jak ustalili funkcjonariusze, zatrzymaną okazała się  obywatelka Ukrainy. W trakcie kontroli stwierdzono, że kobieta nie ma przy sobie dokumentów potwierdzających legalny wjazd i pobyt na terytorium RP. Przy zatrzymanej ujawniono za to 600 szt. papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy o wartości ponad 400 zł.


REKLAMA

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 035
Premiera filmu o Dyrekcji
968
Chełm – miasto dla bogaczy
2 109
Rozbili grupę przestępczą
2 512
Był odpust na Górce
18 980
REKLAMA