REKLAMA
Wewnętrzne wybory w Platformie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Minął właśnie termin zgłaszania kandydatów do wewnętrznych władz Platformy Obywatelskiej. Wszystko wskazuje na to, że przewodniczącą powiatowej struktury tej partii pozostanie Małgorzata Sokół.

Partyjne wybory zaplanowano na 2 grudnia. Po raz pierwszy będą to wybory bezpośrednie. Przewodniczących władz regionalnych i powiatowych oraz członków odpowiednich rad wybierać będę wszyscy uprawnieni członkowie partii. Z naszych informacji wynika, że na poziomie samego Chełma przesądzony jest wybór Małgorzaty Sokół. W szranki wyborcze nie zdecydował się stanąć przeciwko niej żaden inny kandydat.


REKLAMA

Znacznie ciekawiej zapowiada się walka wyborcza o fotel przewodniczącego regionalnych władz PO. W tym przypadku do walki stanął Krzysztof Grabczuk, były prezydent Chełma, były marszałek , a obecnie wicemarszałek województwa. Walka nie będzie łatwa. Naprzeciwko stanęli bowiem Krzysztof Żuk, ceniony prezydent Lublina i Joanna Mucha, znana posłanka Platformy. Pisaliśmy o tym tutaj.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • koleś z PO
  o 21:47

  to teraz rzemieslnicy beda tańczyć

  + 22
  - 22
 • popis
  o 20:00

  o Boże nie macie lepszych to już po platformie w Chełmie

  + 22
  - 22
 • Wiesław
  o 19:04

  Krzysztof GrabczuK na marszałka.

  + 22
  - 22
 • Robert
  o 18:19

  Krzychu trzymamy za Ciebie kciuki.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Premiera filmu o Dyrekcji
  863
  Chełm – miasto dla bogaczy
  2 032
  Rozbili grupę przestępczą
  2 469
  Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
  3 536
  Był odpust na Górce
  18 509
  REKLAMA