REKLAMA
Wewnętrzne wybory w Platformie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Minął właśnie termin zgłaszania kandydatów do wewnętrznych władz Platformy Obywatelskiej. Wszystko wskazuje na to, że przewodniczącą powiatowej struktury tej partii pozostanie Małgorzata Sokół.

Partyjne wybory zaplanowano na 2 grudnia. Po raz pierwszy będą to wybory bezpośrednie. Przewodniczących władz regionalnych i powiatowych oraz członków odpowiednich rad wybierać będę wszyscy uprawnieni członkowie partii. Z naszych informacji wynika, że na poziomie samego Chełma przesądzony jest wybór Małgorzaty Sokół. W szranki wyborcze nie zdecydował się stanąć przeciwko niej żaden inny kandydat.


REKLAMA

Znacznie ciekawiej zapowiada się walka wyborcza o fotel przewodniczącego regionalnych władz PO. W tym przypadku do walki stanął Krzysztof Grabczuk, były prezydent Chełma, były marszałek , a obecnie wicemarszałek województwa. Walka nie będzie łatwa. Naprzeciwko stanęli bowiem Krzysztof Żuk, ceniony prezydent Lublina i Joanna Mucha, znana posłanka Platformy. Pisaliśmy o tym tutaj.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • koleś z PO
  o 21:47

  to teraz rzemieslnicy beda tańczyć

  + 22
  - 22
 • popis
  o 20:00

  o Boże nie macie lepszych to już po platformie w Chełmie

  + 22
  - 22
 • Wiesław
  o 19:04

  Krzysztof GrabczuK na marszałka.

  + 22
  - 22
 • Robert
  o 18:19

  Krzychu trzymamy za Ciebie kciuki.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Jest umowa na betonowy pas
  609
  Obchody 37. rocznicy stanu wojennego
  5 019
  Wigilia chełmian
  583
  Budżetowe konsultacje
  449
  Minister Brudziński w Chełmie
  797
  REKLAMA