REKLAMA
Weź udział w Expo na Litwie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmscy przedsiębiorcy mogą wziąć udział we wrześniowych targach wielobranżowych „Expo Utena 2018” na  Litwie. Zgłoszenia przyjmuje Urząd Miasta.

Samorząd Miasta Utena oraz Izba Handlu, Przemysłu i Rzemiosła w Utenie na Litwie zapraszają do udziału w targach wielobranżowych „Expo Utena 2018”, które odbędą się 7-8 września br., w czasie trwania Dni Uteny. Targi będą organizowane w arenie sportu w Utenie. Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców, którzy są zainteresowani wystawianiem swoich produktów, np.: artykułów spożywczych, napojów, materiałów budowlanych, książek i czasopism, sprzętu edukacyjnego, ofert turystycznych itp.


REKLAMA

Organizatorzy zapewniają:
– powierzchnię wystawienniczą dla każdego uczestnika – 9 m kw.;
– zakwaterowanie i wyżywienie dla uczestników targów.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Rozwoju, Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Chełm, pokój 23 a, Aneta Szostak, tel. 82 564 36 68, e-mail: [email protected].

Zgłoszenie uczestnictwa w targach EXPO Utena 2018

Utena (Uciana) jest miastem partnerskim Chełma. Liczy około 35 tys. mieszkańców, a położone jest w północno-zachodniej części Litwy, niecałe 100 km od Wilna, 500 km od Chełma. Miasto dynamicznie się rozwija i ma liczne kontakty zagraniczne – poza Chełmem współpracuje z miastami partnerskimi w Czechach, Szwecji, Szwajcarii, Włoszech, Łotwie, Ukrainie i Palestynie. Do największych firm w Utenie należą: Mesa S.A. (produkcja mięsa), zakłady dziewiarskie, mleczarskie i Utenos S.A. (duży producent napojów).

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem
125
Ferie. Nie siedź w domu
229
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
494
Wiosną ruszy budowa galerii
1 464
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 082
REKLAMA