REKLAMA
Wicepremier odwiedzi Chełm
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jarosław Gowin przyjeżdża w poniedziałek do Chełma. Gościa podejmować będą władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Jarosław Gowin – wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego oraz lider partii Porozumienie – przyjeżdża w poniedziałek, 11 czerwca, do Chełma. Gość spotka się z władzami i pracownikami chełmskiej PWSZ. Przedmiotem rozmów będą m.in. szczegóły przygotowywanej przez resort reformy szkolnictwa wyższego, tzw. Konstytucji dla Nauki.


REKLAMA

Podczas wizyty zaplanowano także konferencję prasową. Jarosław Gowin spotka się z dziennikarzami o godz. 11.30, w siedzibie PWSZ przy ul. Pocztowej 54, budynek C, aula 113. Głównym tematem konferencji będą perspektywy rozwoju Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej Sawa
  o 18:07

  Zuza,a z tych 16 bedzie mialo miasto?

  + 22
  - 22
 • Zuza
  o 20:30

  (Piotr.Anastazy.mm)tylko trzepiesz ozorem , cytujesz, może coś na temat.Fiszowa z Tywoniukiem juz maja kase2ze wspólnot i działają. Pis dał 16milionow na lotnisko a gdzie inni , ktorzy potrafią cos dobrego zrobic dla Chełma. Jeżeli nadal będzie duet PZPR to dlugi i stagnacja nas zje.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 17:29

  Po spacerze,dalej nudy.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 09:46

  Ale tu nudno,ide na spacer.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Będą stypendia dla najzdolniejszych
  596
  Wybierz Społecznika Roku
  320
  Szkoły szykują się do strajku
  363
  Jak usprawnić miejską komunikację?
  1 443
  Już pracują nad S12 do Dorohuska
  1 104
  REKLAMA