REKLAMA
Wicepremier z wizytą w Chełmie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Beata Szydło przyjeżdża w sobotę do Chełma. Wicepremier spotka się także z mieszkańcami Urszulina i Krasnegostawu.

Już w najbliższą sobotę, 7 lipca, wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło przyjedzie do Chełma. Spotkanie odbędzie się w Chełmskiej Bibliotece Publicznej przy Partyzantów 40, o godz. 14. To kolejna okazja do rozmowy w ramach cyklu #PolskaJestJedna.


REKLAMA

Nieco wcześniej, bo o 10:30, na spotkanie i dyskusję z B. Szydło będą mieli okazję mieszkańcy Urszulina. Spotkanie zaplanowano w Dyrekcji Poleskiego Parku Narodowego, przy ul. Lubelskiej 3A.

Po spotkaniu w Chełmie, wicepremier pojedzie do Krasnegostawu. Tu będzie można ją spotkać około godz. 16, w Domu Kultury, przy Okrzei 10.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej Sawa
  o 16:27

  Wsciekly,pisz dokladnie moje nazwisko.

  + 22
  - 22
 • dos
  o 19:36

  Wściekły, człowieku, nic o mnie nie wiesz a pieprzysz od rzeczy. W zasadzie ASF ludziom nie szkodzi ale widzę jesteś wyjątkiem. Tylko to tłumaczy dlaczego twoich wpisów nie zgłosiłem na policję. Kwalifikujesz się do pogłębionej obserwacji psychiatrycznej. Nikt z nas na forum nie odpowiada za rozwiązania prawne stosowane w walce z ASF, pisz do nowego ministra rolnictwa.
  Jeżeli chcesz porównać człowieka o słabej głowie, któremu potrzebne wsparcie psychologiczne do mordów ukraińskich to nie tylko jesteś jełop ale i nieuk.

  + 22
  - 22
 • spokojny
  o 18:45

  do Wściekły, alez mozesz krytykowac, mozesz przestawiac fakty obecne i w ujeciu historycznych, ja Ciebie sie zaptylem czy nie uwazasz ze:, ale skoro twierdzisz ze i wzywasz do przygotowywania butelek z benzyna to mozna zinterpretowac jako podzeganie i nawolywanie do … co wypelnia znamiona czynu zabronionego okreslonego w art.190 kk,,mowa o AFS i o ludziach ktorzy potnecjalnie z tego powodu stracili dochody i krytyka rzadzacy czy nierzadzacy -to jedno,ale jesli chcesz z butelkami z benzyna krytyke uprawiac i nawolujesz do tego to lekkie przegiecie

  + 22
  - 22
 • Wściekły
  o 16:13

  Do spokojny : Mój wpis z 5 lipca 2018 o 09:41 wszystko wyjaśnia !
  do dos : Pomnik Wołyński w Chełmie powstał niedawno. W 2014 to wyście zupki neobanderowcom gotowaliście i podniecaliście się jacy to wielcy demokraci .

  + 22
  - 22
 • Wściekły
  o 15:58

  dos. Celem banderowców ( przyjaciół PO i PIS ) było wyzbycie się ludności polskiej . Polaków na ukrainie miało nie być ! W tym celu dokonywali mordów . Celem było wyzbycie się Polaków a narzędziem były mordy.
  Obecna władza również prowadzi podobną politykę tylko że nie stosuje ludobójstwa . Dzisiaj eksterminację narodu polskiego prowadzi się w białych rękawiczkach . Po co zabijać jak można człowieka doprowadzić do takiego stanu że się sam zabije ? Po co mordować jak można odebrać środki do życia ? EFEKT BĘDZIE TAKI SAM ! WYZBYCIE SIĘ LUDNOŚCI NA DANYM TERENIE !

  + 22
  - 22
 • spokojny
  o 10:32

  WŚCIEKŁY a nie uwazasz ze Twoj wpis o butelkach z benzyna „spelnia ” art 190 kk 1, mozesz nie lubic, „nienawidziec” mozesz to nawet manifestowac ale….. ale zawsze sa pewne granice

  + 22
  - 22
 • dos
  o 09:03

  Rocznica Krwawej Niedzieli w Chełmie jest obchodzona uroczystą mszą 15 lipca od godz. 14 pod pomnikiem Piety Wołyńskiej.
  Nie można bardziej obrazić ofiar tego ludobójstwa niż porównując do Afrykańskiego Pomoru Świń.
  Lecz się Wściekły.

  + 22
  - 22
 • Wściekły
  o 09:41

  Andrzeju Sowa Żart ? Po ostatnim numerze który wyciął PIS z wybijaniem zdrowych świń okolicznym rolnikom to ten mój ŻART może stać się rzeczywistością ! Wiele osób straciło źródło utrzymania w imię ratowania ferm wielkotowarowych .
  Poza tym zbliża się 11 lipca- rocznica krwawej niedzieli .
  Najpierw banderowcy wymordowali 200 000 polaków a teraz ich sojusznicy z PIS i PO również mordują polskich rolników ekonomicznie.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 08:58

  Wsciekly,to glupi zart.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Wiosną ruszy budowa galerii
  1 363
  Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
  3 895
  Plac wypięknieje
  1 293
  Koncepcja programowa na S12
  2 306
  Zapłacimy za parkingi?
  655
  REKLAMA