REKLAMA
Wieczór chwały pod gwiazdami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Wieczór chwały” – koncert organizowany corocznie przez ChDK, tym razem odbędzie się pod gołym niebem czyli w amfiteatrze. Wstęp wolny!

Reklama

Chełmski Dom Kultury zaprasza w Święto Bożego Ciała na koncert „Wieczór chwały”. Przesłanie tegorocznego spotkania brzmi: „Przykazanie nowe daję Wam, abyście się wzajemnie miłowali”.

Na scenie amfiteatru w Kumowej Dolinie wystąpi zespół HAVEN UP.

Heaven Up powstał z inicjatywy ks. Krzysztofa Flisa i Rafała Czarnackiego. Zespół tworzą znakomici, profesjonalni instrumentaliści i wokaliści znani na scenie chrześcijańskiej i nie tylko. Heaven Up koncertował wspólnie m.in. z Mieczysławem Szcześniakiem, Kasią Wilk i Stanisławem Sojką, Moniką Kuszyńską oraz podjął stałą współpracę z saksofonistą – Michałem Kobojkiem – znanym z takich formacji jak Varius Manx czy Krzysztof Ścierański Quartet.
Na swoim koncie Heaven Up ma promocyjną płytę EP zatytułowaną „Głowa do góry”, na której znalazło się 6 autorskich kompozycji zespołu.

Co w zespole najważniejsze to wspólna modlitwa i uwielbienie Boga podczas koncertów – każdy z nich poza materią muzyczną niesie ze sobą przesłanie duchowe a Osobą, która łączy nas wszystkich w jedno jest Jezus Chrystus – piszą o sobie.

Zapraszamy na koncert w czwartek, 20 czerwca, godz. 19.00, amfiteatr Kumowa Dolina. Wstęp wolny!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
1 031
Ranking szkół. Duży skok I LO
1 136
Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
907
Stawki za wywóz śmieci uchwalone
891
Agencja Rozwoju Przemysłu inwestuje w Chełmie
1 208
REKLAMA