REKLAMA
Wieczór po ukraińsku
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Będzie muzyka, dania kuchni ukraińskiej i ciekawostki na temat naszego wschodniego sąsiada. Czwartkowy wieczór pełen atrakcji zapowiadają organizatorzy.

Chełmska restauracja Imbryk cafe & lunch proponuje wieczór tematyczny. Tym razem goście będą mieli okazję poznać bliżej Ukrainę z jej smakami, melodiami i ciekawostkami. Propozycja wydaje się o tyle naturalna, że szefem kuchni w Imbryku jest pochodzący z Ukrainy – Mykhailo Melnyczuk. Będzie można popróbować tradycyjnych potraw ukraińskiej kuchni, ale także zobaczyć, w jaki sposób się je przygotowuje.


REKLAMA

Organizatorzy zadbali też o oprawę muzyczną. Na zaimprowizowanej scenie wystąpią: Natalia Kramek – wokalistka, Wiktoria Czugunowa – skrzypaczka i wokalistka, Michał Terlecki – bandurzysta oraz zespół Lavita Show.

Wejściówki po 20 zł od osoby są do nabycia w Imbryku. Liczba miejsc ograniczona.

„Wieczór ukraiński” odbędzie się w czwartek 25 stycznia, o godz. 19, Imbryk cafe & lunch, pl. Łuczkowskiego 7, tel. 795 404 983.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
477
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA