REKLAMA
Wieczór z fotografią
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Swoje prace pokażą debiutanci, ale także doświadczeni i uznani. Zapraszamy w piątek 29 grudnia br. na „Szósty wieczór z chełmską fotografią”.

Galeria NOVA Chełmskiej Biblioteki Publicznej przygotowuje na piątkowy wieczór dwie wystawy fotografii, prezentację kalendarza, a także pokaz tańca, koncert i „fotograficzne niespodzianki”.
Jedna z wystaw to debiutanckie prace słuchaczy kierunku Fototechnik Centrum Kształcenia Ustawicznego. Ekspozycję zatytułowano „Cykl 5″. Każdy z 21 młodych autorów zaprezentuje cykl swoich czarno-białych fotografii.

Druga część wystawy to fotografia autorska „Czas i myśli” Grzegorza Zupana, na  co dzień pracującego w CKU. To ciągle otwarty cykl, który fotografik realizuje od dwóch lat.


REKLAMA

Kolejna atrakcja wieczoru to Grzegorz Chwesiuk, który przyzwyczaił nas już, że co roku proponuje nowy kalendarz z autorskimi fotografiami tematycznie związanymi z naszym miastem. Tym razem to zdjęcia tablic z napisem „Chełm”, które witają przyjeżdżających do miasta z różnych stron kraju. Projekt nosi tytuł „∞ kroków do Chełma”. Inspiracją dla pomysłu były zdjęcia Eustachego Kossakowskiego, który swego czasu wykonał cykl czarno-białych fotografii zatytułowany „6 m przed Paryżem”.

Jakby tego było mało, na uczestników wieczoru czekać będą jeszcze inne niespodzianki. Nowe choreografie zaprezentują tancerze „Estrady Dziecięcej”, a klubowe brzmienia zaproponuje „Klaus Trzaska Band”.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18, w piątek 29 grudnia br., galeria NOVA ChBP, ul. Partyzantów 40. Wstęp wolny.

Napisz komentarz

REKLAMA
REKLAMA