REKLAMA
Wielkie pieniądze
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jak zarobić fortunę na giełdzie? W najbliższy czwartek (31.08.2017) kinomani będą mieli okazję to sprawdzić, zasiadając przed ekranem Kina Letniego pod gwiazdami. Będzie to już ostatni seans w tym sezonie.

Tytuł filmu to zagadka. Podajemy do w formie opisu, a widzowie, którzy go prawidłowo odgadną i wpiszą na kuponie, wezmą udział w losowaniu podwójnej wejściówki na dowolny seans w CKF Zorza. Kupony konkursowe będą dostępne przed seansem.
Film jest dziełem Martina Scorsese z 2013 r. Opowiada prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Dwudziestodwuletni Jordan Belfort (w tej roli Leonardo DiCaprio) rozpoczyna karierę na Wall Street. Początkowo pracuje dla Marka Hanny (Matthew McConaughey), który przedstawia mu tajniki handlu akcjami. Kiedy w 1987 roku udaje mu się zdobyć licencję maklera, giełda załamuje się i Belfort zostaje bez pracy. Zaczyna handlować tak zwanymi „śmieciowymi akcjami”. Powoli odbija się od dna. Wkrótce poznaje Donniego Azoffa (Jonah Hill), który zaczyna dla niego pracować. Razem zakładają firmę Stratton Oakmont. Dzięki ryzykownej strategii Belforta firma rozrasta się i zaczyna przynosić milionowe zyski. Jordan wkracza w świat wielkich pieniędzy, szalonych imprez, narkotyków i prostytutek. Nie przebiera w środkach – korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe, w tym też okazuje się mistrzem. Jego sukces zwraca jednak uwagę agenta FBI Patricka Denhama (Kyle Chandler), który zajmuje się tropieniem oszustów finansowych.
Seans rozpocznie się po zmroku, około godz. 20.30, na dziedzińcu Muzeum Ziemi Chełmskiej przy ulicy Podwalnej. Wstęp wolny.


REKLAMA

Napisz komentarz

REKLAMA
REKLAMA