REKLAMA
Wiemy, kiedy otwarcie „Mrówki”
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Sklep „Mrówka” w Chełmie przygotowuje się na przyjęcie pierwszych klientów. Oficjalne otwarcie zaplanowano na sobotę 10 marca br.

Sklep pod szyldem Polskie Składy Budowlane „Mrówka” zostanie otwarty w Chełmie w najbliższą sobotę 10 marca, o godz. 10. Ulokowany jest przy ul. Zielnej 2 i zajmuje ponad 3 tys. mkw. Powierzchnia sprzedaży to około 2 tys. mkw.


REKLAMA

Budowa chełmskiej „Mrówki” zaczęła się latem ubiegłego roku. Inwestycja okazała się dość skomplikowana ze względu na organizację dojazdu do sklepu. Miasto zdecydowało się na przebudowę ulicy Zielnej, co – wobec różnego rodzaju przeciwności – na długo sparaliżowało ruch samochodowy w tej części miasta. „Mrówka” dołożyła do modernizacji drogi milion złotych.

Na otwarcie chełmska „Mrówka” zapowiada niespodzianki dla małych i dorosłych klientów. Będą więc zabawy dla dzieci, m.in. malowanie twarzy, zjeżdżalnie, dmuchane pałace. Dla klientów robiących zakupy przygotowano konkursy z nagrodami, a główną nagrodą będzie telewizor.

Chełmska „Mrówka” będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 7-20, w soboty w godz. 7-19, a w niedziele w godz. 9-17.

PSB Mrówka to sklepy samoobsługowe sektora „dom i ogród”. Pierwsze powstały w 2002 roku,  a obecnie działa w kraju 269 marketów. Są nastawione przede wszystkim na klientów detalicznych. Mają w ofercie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji. Funkcjonują głównie w miastach powiatowych, ale także w miejscowościach gminnych pod nazwą „Mini-Mrówka”. W woj. lubelskim „Mrówki” działają już m.in. w Opolu Lubelskim, Kraśniku, Hrubieszowie, Krasnymstawie, Lubartowie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • hee
  o 16:11

  teraz tylko czekać, kiedy zmieni się partia rządząca, wprowadzi podatek katastralny (nieunikniony) i rozbiorą ten sklep 🙂

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
  3 886
  Ferie. Nie siedź w domu
  470
  Plac wypięknieje
  1 293
  Koncepcja programowa na S12
  2 306
  Zapłacimy za parkingi?
  655
  REKLAMA