REKLAMA
Wioleta Giers jedzie na mistrzostwa
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zawodniczka klubu Cement-Gryf Chełm będzie reprezentowała nasz kraj podczas prestiżowych Mistrzostw Europy Kadetów. Wioleta Giers jedzie do Skopje.

Mistrzostwa Europy Kadetów odbędą się od 14 do 20 maja. Najlepsze młode zapaśniczki swoje zmagania o medale stoczą w stolicy Macedonii – Skopje. Barw Polski w kategorii do 46  kg bronić będzie reprezentantka Miejskiego Klubu Sportowego Cement-Gryf Chełm Wioleta Giers. Podopieczna trenera Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa zrealizowała perspektywiczny plan przygotowań do Mistrzostw Europy biorąc udział w zgrupowaniach kadry narodowej i turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Prezentując wysoką formę wypełniła kryteria kwalifikacji do jednej z najważniejszych imprez w tegorocznym sezonie dla grupy kadetów.


REKLAMA

Wioleta w marcu br., pokonując zdecydowanie swoje krajowe przeciwniczki, zdobyła złoty medal w Pucharze Polski. Sukcesy odnosiła również na zagranicznych matach. Podczas rozgrywanego na Łotwie corocznego Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego (V. Freidenfelds Cup) wywalczyła srebrny medal.
Wioleta jest uczennicą Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie. Zapasy uprawia od siedmiu lat. Pierwsze kroki na zapaśniczej macie stawiła pod kierunkiem trenera Stanisława Kamińskiego. Młodej sportsmence życzmy udanego startu na macedońskich matach.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem
124
Ferie. Nie siedź w domu
229
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
493
Wiosną ruszy budowa galerii
1 464
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 081
REKLAMA