REKLAMA
Wiosenne targi pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie zorganizowało Wiosenne Targi Pracy.

REKLAMA

Przedsięwzięcie odbyło się 25 marca na deptaku przy ul. Lwowskiej. Wśród zaproszonych gości i wystawców byli m.in.: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie, Wojewódzki Urząd Pracy filia w Chełmie, Promedica 24, Verona Consulting, Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” w Chełmie, służby mundurowe : Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Chełmie, Wojska Obrony Terytorialnej.


REKLAMA

Podczas targów można  było skorzystać  z przygotowanych ofert pracy stałej, krótkoterminowej, sezonowej oraz  z ofert pracy za granicą pośrednictwa EURES. Zainteresowaniem  cieszyła się szeroka oferta szkoleniowa i edukacyjna przygotowana przez wystawców w tym również foldery, ulotki i gadżety.

Centrum Edukacji i Pracy przygotowało również niespodziankę kulinarną w postaci pysznej grochówki, która rozchodziła się błyskawicznie i była oryginalną reklamą.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
678
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 794
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 707
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 542
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 578
REKLAMA