REKLAMA
Wiosenne targi pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie zorganizowało Wiosenne Targi Pracy.

REKLAMA

Przedsięwzięcie odbyło się 25 marca na deptaku przy ul. Lwowskiej. Wśród zaproszonych gości i wystawców byli m.in.: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie, Wojewódzki Urząd Pracy filia w Chełmie, Promedica 24, Verona Consulting, Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” w Chełmie, służby mundurowe : Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Chełmie, Wojska Obrony Terytorialnej.


REKLAMA

Podczas targów można  było skorzystać  z przygotowanych ofert pracy stałej, krótkoterminowej, sezonowej oraz  z ofert pracy za granicą pośrednictwa EURES. Zainteresowaniem  cieszyła się szeroka oferta szkoleniowa i edukacyjna przygotowana przez wystawców w tym również foldery, ulotki i gadżety.

Centrum Edukacji i Pracy przygotowało również niespodziankę kulinarną w postaci pysznej grochówki, która rozchodziła się błyskawicznie i była oryginalną reklamą.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
546
Hala produkcyjna już gotowa
613
Stawiamy na naukę
409
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
947
REKLAMA