REKLAMA
Wiosennie o pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Wiosenne Targi Pracy z OHP” organizuje Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie. Zapraszamy do centrum miasta w czwartek, 25 kwietnia.

REKLAMA

„Wiosenne Targi Pracy z OHP” odbędą się w czwartek, 25 kwietnia br., na deptaku przy ul. Lwowskiej 16, w godzinach 10.00 – 13.00.


REKLAMA

W trakcie imprezy będzie  można zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi przez instytucje rynku pracy, pracodawców oraz z ofertą edukacyjną i szkoleniową dla osób dorosłych. Organizatorzy zapraszają osoby bezrobotne, poszukujące pracy, absolwentów i studentów oraz osoby pracujące chcące zmienić dotychczasowe zatrudnienie lub kwalifikacje zawodowe. Będzie okazja poznania lokalnego rynku pracy, zapotrzebowania na zawody oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.

Wśród wystawców swoje oferty zaprezentują  m.in.: PUP w Chełmie, WUP w Chełmie, Cersanit, Verona Consulting, Mainpower, Promedica 24, ŻAK , a także przedstawiciele służb mundurowych: Policji, Straży Granicznej, Wojskowej Komendy Uzupełnień oraz Wojsk Obrony Terytorialnej.

Szczegółowych informacji udziela CEiPM OHP w swojej siedzibie w Chełmie przy ul. Lwowskiej 51/319 lub telefonicznie pod nr 82 565 56 46.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
315
Będzie więcej połączeń kolejowych
646
Dreszera i Ceramiczna do remontu
822
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 471
Spółki miejskie. Czas działań
1 574
REKLAMA