REKLAMA
Wiosennie o pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Wiosenne Targi Pracy z OHP” organizuje Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie. Zapraszamy do centrum miasta w czwartek, 25 kwietnia.

Reklama

„Wiosenne Targi Pracy z OHP” odbędą się w czwartek, 25 kwietnia br., na deptaku przy ul. Lwowskiej 16, w godzinach 10.00 – 13.00.

W trakcie imprezy będzie  można zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi przez instytucje rynku pracy, pracodawców oraz z ofertą edukacyjną i szkoleniową dla osób dorosłych. Organizatorzy zapraszają osoby bezrobotne, poszukujące pracy, absolwentów i studentów oraz osoby pracujące chcące zmienić dotychczasowe zatrudnienie lub kwalifikacje zawodowe. Będzie okazja poznania lokalnego rynku pracy, zapotrzebowania na zawody oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.

Wśród wystawców swoje oferty zaprezentują  m.in.: PUP w Chełmie, WUP w Chełmie, Cersanit, Verona Consulting, Mainpower, Promedica 24, ŻAK , a także przedstawiciele służb mundurowych: Policji, Straży Granicznej, Wojskowej Komendy Uzupełnień oraz Wojsk Obrony Terytorialnej.

Szczegółowych informacji udziela CEiPM OHP w swojej siedzibie w Chełmie przy ul. Lwowskiej 51/319 lub telefonicznie pod nr 82 565 56 46.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA