REKLAMA
Wjechał w ciągnik
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierujący ciągnikiem rolniczym, włączając się do ruchu, doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym. Do wypadku doszło wczoraj w Gorzkowie.

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek (24 czerwca) przed godziną 8:00 w Gorzkowie.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni mieszkaniec gminy Gorzków, stojąc na poboczu drogi ciągnikiem rolniczym marki Władimirec, w pewnym momencie zaczął włączać się do ruchu. Zaskoczyło to jadącego fordem 47-letniego mieszkańca Leżajska, który próbował uniknąć zderzenia z ciągnikiem, ale nie udało mu się wykonać skutecznego manewru i doszło do zderzenia pojazdów.

REKLAMA

W wyniku uderzenia ciągnik przewrócił się na lewy bok. 67-latek z licznymi poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Był nieprzytomny dlatego pobrano od niego krew do badań.


REKLAMA

Kierujący fordem był trzeźwy.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
683
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 920
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 716
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 552
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 585
REKLAMA