REKLAMA
Wjechał w pieszego i uciekł
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dziś (2 lipca) po północy pod jednym z lokali w Okunince kierujący fordem wjechał w 33-latka. Poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala. Sprawca wypadku rzucił się do ucieczki, a policjanci rozpoczęli pościg.

Dziś po północy policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny w rejonie jednego z lokali rozrywkowych w Okunince. Ze zgłoszenia wynikało, że najprawdopodobniej nietrzeźwy kierowca forda wjechał w stojącego mężczyznę.  Siła uderzenia była tak duża, że pieszy przeleciał kilka metrów nad pojazdem. Z obrażeniami ciała 33-latek został przetransportowany do włodawskiego szpitala. Kierowca forda uciekł.

REKLAMA

W pościg za sprawcą wypadku ruszyli policjanci. Uciekinier kierował się w stronę Chełma. W Sawinie policjanci z KMP w Chełmie zauważyli opisywany pojazd. Podczas próby zatrzymania, kierowca nie reagował na dawane sygnały i kontynuował ucieczkę. Powstrzymała go dopiero blokada drogi.


REKLAMA

Kierowca nie chciał jednak trafić w ręce policjantów i zablokował się w samochodzie. Nie reagował na wydawane polecenia, dlatego funkcjonariusze musieli wybić szybę i wyciągnąć go siłą z pojazdu.

Okazało się, że za kierownicą siedział 18-latek z Chełma, który miał  ponad promil alkoholu w organizmie. Wmawiał policjantom, że nic nie pamięta. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że wcześniej pomiędzy kierowcą a poszkodowanym mogło dojść do sprzeczki.

Młody mężczyzna został zatrzymany. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Będzie więcej połączeń kolejowych
621
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 453
Spółki miejskie. Czas działań
1 565
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
REKLAMA