REKLAMA
Włam się nie udał
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Ze stacji naprawy pojazdów w Chełmie próbowali ukraść motocykl warty około 40 tys. zł. Wypłoszył ich przypadkowy świadek. Dwójka włamywaczy jest już w rękach Policji.

W miniony weekend dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie stacji naprawy pojazdów w Chełmie.
Z ustaleń policjantów wynika, że postronna osoba zauważyła podejrzane zachowanie jakiegoś mężczyzny, który nocą pchał motocykl w kierunku zarośli. To najprawdopodobniej spłoszyło sprawcę, który porzucił swój łup i odjechał samochodem z przyczepką.

Reklama

Skierowany na miejsce policyjny patrol zabezpieczył skradziony z garażu motocykl o wartości 40 tys. zł. Tej samej nocy policjanci odnaleźli też samochód i przyczepkę, którymi posługiwali się sprawcy.

W związku z tym zdarzeniem zatrzymano 29-letnią kobietę i 60-letniego mężczyznę z powiatu krasnostawskiego. Wczoraj (13 maja) oboje usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Dzisiaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jeszcze tydzień na zgłaszanie projektów do chełmskiego BO
Ostatnie dni na zgłaszanie projektów do chełmskiego BO
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA