REKLAMA
Włamali się do stacji krwiodawstwa
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Przy użyciu dziecięcego kocyka i młotka wybili szybę w oknie budynku stacji krwiodawstwa. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowiedzą dwaj mieszkańcy Chełma w wieku 34 i 37 lat.

Reklama

W niedzielę (23 czerwca) przed północą dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z budynków położonych w pobliżu szpitala w Chełmie. Skierowani na miejsce policjanci zatrzymali na gorącym uczynku jednego ze sprawców. Był to 37-letni mieszkaniec Chełma.

Jak się okazało mężczyzna wraz ze swoim kompanem, przy użyciu dziecięcego kocyka i młotka wybili szybę w oknie stacji krwiodawstwa. Byli przekonani, że wewnątrz znajdą kasetkę z dużą ilością pieniędzy. Gdy nie znaleźli oczekiwanego łupu, chcieli uciec przez to samo okno.
Ucieczkę jednemu z nich uniemożliwił pracownik ochrony, który o zdarzeniu powiadomił policjantów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

Wczoraj (24 czerwca) policjanci zatrzymali drugiego sprawcę, którym okazał się 34-letni chełmianin. Dzisiaj z jego udziałem będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Usiłowanie kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
233
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
395
W poniedziałek idziemy do fryzjera
272
Miasto zakłada łąki
320
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
368
REKLAMA