Worek medali
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zawodnicy MKS Dragon Chełm zdobyli 14 medali! To efekt ich startu w Mistrzostwach Województwa w strzelaniach pneumatycznych.

Ostatnia niedziela kwietnia(28.04.) była dla strzelców z województwa lubelskiego sprawdzianem przed rozpoczynającym się w kraju sezonem zawodów ogólnopolskich. W Lublinie rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa w strzelaniach pneumatycznych. Zawodnicy klubu Dragon Chełm zdobyli 14 medali, ustanowione zostały również nowe rekordy życiowe.
Na pochwałę zasługuje wynik Aleksandry Wawron, który dał jej puchar za drugie miejsce w klasyfikacji najwyższego wyniku całych zawodów.
Swoje życiowe rekordy pobili również Damian Siedlecki, Hubert Kaniewski i Bartosz Kaczorowski.