REKLAMA
Worek zapaśniczych medali
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej i 18 medali indywidualnych. Z takimi sukcesami wróciły chełmskie zapaśniczki z mistrzostw w Siedlcach.

Reklama

Siedlce były organizatorem Krajowych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w zapasach kobiet. Na zapaśniczych matach rywalizowały młodziczki, kadetki i grupa młodzieżowa. Po raz kolejny popisały się  reprezentantki klubu Cement-Gryf Chełm. Zdobyły 18 medali i pierwsze miejsce w klasyfikacji zespołowej.

Najwyższy stopień podium ze złotym medalem w grupie młodzików zajęła Wiktoria Kamela (SP Wierzbica).
O jeden stopień niżej na podium z medalem ze srebrnego kruszcu stanęły Joanna Sawicz (SP Ruda-Huta), Oliwia Ożarowska ( SP nr 3 Chełm), Nikola Skórska (SP nr. 1 Chełm) i Monika Dadas (Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie).

W grupie kadetów pierwsze miejsce zajęły Katarzyna Jargieła (ZSEiM w Chełmie) i Daniela Tkachuk (ZSGiH Chełm).
Drugie miejsce przypadło Julii Pracz i Klaudii Karwowskiej (obie SP nr 5 Chełm) oraz Urszuli Piotrowskiej ( IV LO Chełm), a trzecie Małgorzacie Małek (ZSEiM w Chełmie).

Najlepiej w grupie młodzieżowej spisała się Alicja Piersa (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie), która wywalczyła złoty medal.
Na drugiej lokacie sklasyfikowana została Wioleta Giers (Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie), a tuż za nią na trzecim stopniu podium Joanna Barabas (ZSEiM w Chełmie).

W klasyfikacji zespołowej drużyna MKS Cement-Gryf Chełm zwyciężyła w grupie młodzieżowej i kadetkach, a w najmłodszej – młodziczkach zajęła II miejsce. Medalistki do zawodów przygotowali: Dariusz Kucharski , Igor Lobas i Mirosław Czwaliński.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
USC i magistrat do remontu
339
Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
2 586
DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
1 174
Miasto kupiło młyn
1 127
Spółki miejskie. Jedne odrabiają, inne mnożą straty
1 887
REKLAMA