REKLAMA
Wpadł razem z samochodem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzielnicowi sprawdzali wczoraj legalność pochodzenia samochodu, który chciał kupić jeden z mieszkańców Chełma. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany. Na dodatek BMW, które chciał sprawdzić, też było podejrzane.

REKLAMA

38-letni mieszkaniec Chełma zainteresowany kupnem samochodu marki BMW, poprosił wczoraj stróżów prawa o pomoc przy sprawdzeniu legalności pochodzenia pojazdu.
Dzielnicowi, którzy dokonali sprawdzenia ustalili, że zgłaszający jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2-miesięcy. Ma na swoim koncie przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości. Na dodatek samochód, którym był zainteresowany, miał numer fabryczny niezgodny z dokumentami.


REKLAMA

Policjanci zatrzymali mężczyznę i jeszcze tego samego dnia doprowadzili do zakładu karnego. Zabezpieczyli też samochód do czasu wyjaśnienia ewentualnej ingerencji w jego numery fabryczne.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
678
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 794
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 708
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 542
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 578
REKLAMA