REKLAMA
Wpadł razem z samochodem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzielnicowi sprawdzali wczoraj legalność pochodzenia samochodu, który chciał kupić jeden z mieszkańców Chełma. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany. Na dodatek BMW, które chciał sprawdzić, też było podejrzane.

38-letni mieszkaniec Chełma zainteresowany kupnem samochodu marki BMW, poprosił wczoraj stróżów prawa o pomoc przy sprawdzeniu legalności pochodzenia pojazdu.
Dzielnicowi, którzy dokonali sprawdzenia ustalili, że zgłaszający jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2-miesięcy. Ma na swoim koncie przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości. Na dodatek samochód, którym był zainteresowany, miał numer fabryczny niezgodny z dokumentami.


REKLAMA

Policjanci zatrzymali mężczyznę i jeszcze tego samego dnia doprowadzili do zakładu karnego. Zabezpieczyli też samochód do czasu wyjaśnienia ewentualnej ingerencji w jego numery fabryczne.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
1 033
Nowe samoloty przekazane studentom
176
Będą stypendia dla najzdolniejszych
657
Wybierz Społecznika Roku
348
Szkoły szykują się do strajku
419
REKLAMA