REKLAMA
Wpadł z kradzionym, bo jechał za szybko
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci z krasnostawskiej komendy zatrzymali 18-latka, który przekroczył dozwoloną prędkość, a potem chciał uciec. Funkcjonariusze znaleźli w jego aucie różnego rodzaju biżuterię, która pochodziła z kradzieży z włamaniem do zamojskich mieszkań.

Zarzuty kradzieży z włamaniem do dwóch mieszkań na terenie Zamościa oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej, usłyszał 18-latek z Lublina. Mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu w niedzielę wieczorem (2 lutego) w miejscowości Łopiennik Górny. Podczas kontroli drogowej w samochodzie m-ki Audi funkcjonariusze znaleźli różnego rodzaju biżuterię.

Reklama

W trakcie dalszych czynności ustalono, że pochodzi ona z dwóch kradzieży z włamaniem, do których doszło na terenie Zamościa. Jak się okazało, kierowca audi nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu. Wczoraj (4 lutego) usłyszał zarzuty – za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 10 lat. Młody człowiek odpowie też za przekroczenie prędkości oraz prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Jeszcze mniej autobusów CLA
534
Zmarł ksiądz zarażony koronawirusem
291
AKTUALIZACJA. Kolejne osoby zarażone
3 202
AKTUALIZACJA. Jak załatwić sprawę w urzędzie?
424
AKTUALIZACJA. Ciaśniej na Rejowieckiej
672
REKLAMA