REKLAMA
Wpadł z narkotykami
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za posiadanie narkotyków odpowie 19-letni mieszkaniec gminy Chełm. W jego samochodzie policjanci znaleźli marihuanę i amfetaminę.

Chełmscy kryminalni przeszukali wczoraj (8 stycznia br.) teren jednej z posesji w gminie Chełm. W samochodzie zaparkowanym przed jednym z domów znaleźli i zabezpieczyli marihuanę w ilości wystarczającej do przygotowania blisko 100 porcji dilerskich. W aucie było też ponad 400 działek dilerskich amfetaminy oraz młynek do rozdrabniania suszu.Narkotyki należały do 19-letniego mieszkańca tej posesji. Funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę.

Dzisiaj z jego udziałem są wykonywane dalsze czynności procesowe. 19-latek zostanie też doprowadzony do prokuratury. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do trzech lat.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • xyz
  o 19:34

  PDW

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
  4 126
  Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
  5 712
  Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
  4 481
  Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
  2 919
  Premiera filmu o Dyrekcji
  1 123
  REKLAMA