REKLAMA
Wpadł zaraz po włamaniu
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rozbijał szyby w witrynach i włamywał się do boksów handlowych na bazarze w Chełmie. Jego łupem padł bilon, ale straty handlowców to prawie 4 tys. zł.

Dzisiaj (3 stycznia) w nocy dyżurny otrzymał zgłoszenie o hałasie dochodzącym z targowiska w Chełmie. Skierowani na interwencję policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać .
Funkcjonariusze szybko go dogonili. Okazało się, że był to 31-letni mieszkaniec gminy Żmudź. Mężczyzna włamał się do kilku boksów handlowych, rozbijając przy tym szyby w witrynach. Policjanci zabezpieczyli przy mężczyźnie bilon w kwocie ponad 100 zł, który najprawdopodobniej został przez niego skradziony. Pokrzywdzeni oszacowali łączną wartość strat na kwotę blisko 4 tys. zł.


REKLAMA

Dzisiaj z udziałem zatrzymanego wykonywane są dalsze czynności procesowe. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wybierz Społecznika Roku
295
Szkoły szykują się do strajku
327
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 406
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 088
Aquapark bez głowy
1 780
REKLAMA